Hakkımızda


Metronom Reklam Evi, Metronom Radyo Yayıncılık San. Tic. A.Ş. Kuruluşudur.

 

1993 Yılından Bugüne Aynı yerinde, İsim ve Yönetici değiştirmeden yayın hayatına devam eden İlk ve Tek Radyo olan Metronom Radyo, Müşterilerinin taleplerini dikkate alarak her zaman İlklerin Öncüsü olmuştur. Sürekli gelişmeyi ve Teknolojinin gereksinimlerini takip etmeyi ilke edinen Metronom Radyo, zamanla Bünyesine Ek hizmet kolları katmıştır. Bunlardan biri olan Metronom Reklam Evi'de 2009 yılı itibariyle hizmetlerine başlamıştır.

 

Metronom Haber Ajansı sonrasında hizmet vermeye başlayan departmanda işine aşık dinamik bir ekip görev almaktadır. "Hedefleriniz Hedeflerimiz" anlayışıyla çalışan ve önceliği daima kazandırmak olan Metronom Reklam Evi sadece reklam çözümleri sunmuyor, aynı zamanda sektörel analizler yapıyor, sizlere danışmanlık hizmeti de veriyor. Takıldığınız herhangi bir noktada destek almak istediğiniz de sorularınızı 7/24 cevaplıyor. 

 

2015 itibariyle Manisa bölgesi dışından da talepler almaya başladı. Diyarbakır, Şanlıurfa, Mersin, Hatay, Kastamonu, Elazığ, Antalya, Muş, Gümüşhane, Bursa ve Eskişehir gibi bir çok İl ve İlçeye Ürün gönderimlerine başladı. 

 

Sıkça Sorulan Sorular

 

S: metronomreklam.com (METRONOM REKLAM EVİ) Sadece Promosyon Ürünleri satışı mı yapıyor?
C: Elbette hayır. Metronom Reklam Evi'nin Kuruluş amacı çözüm üretmek. Seslendirme, Matbaa Ürünleri Pazarlama, grafik Tasarım, Video Kurgu, Web Sitesi tasarımı, Host & Domain temini, Sosyal Medya Planlaması, Logo & Kurumsal Kimlik Tasarımları.

 

S: Metronom Reklam Evi İmalatçı Firma mı yoksa Pazarlamacı mı?
C: Metronom Reklam Evi'nin görevi aslen Piyasanın en kaliteli ve hesaplı ürünlerini bir araya toplamaktır. Metronom Reklam Ciddi anlaşmalar ve sözleşmeler ile belirli imalatçı firmalarla çalışır. Araştırır ve mağduriyeti ortadan kaldırır. Kısaca Metronom Reklam pazarlamacı firmadır ancak Sizin mağdur olmamanız ve fiyata odaklı sipariş verip sorun yaşamamanız için çalışır. 26 Yıldır tek hedefi hiçbir müşterisinin mağdur olmamasıdır.


Ekibimiz