Hizmetlerimiz


Metronom Reklam Evi'nde;

Radyo Reklamları: Manisa / Akhisar'da 1993'ten bugüne Radyo Yayıncılığı yapan Radyo Metronom'da Reklamlarınızı yayınlıyoruz. Fiyat Teklifi ve diğer detaylar için İletişim Sayfamız aracılığıyla bize ulaşabilirsiniz.

 

 

 Sosyal Medya Reklam Planlama: Twitter, Instagram, Facebook Reklamları ve Sektöre bağlı analizler ile İşletmenizin ve/veya Ürününüzün pazarlamasında en doğru planlamayı yapıyoruz. Doğru Hedef Kitle analizi ve Bütçe planlaması ile Sosyal medya Reklamlarınızı en doğru kitleye ulaştıralım. 

 

 Promosyon Ürünler: 2012 - 2014 Yılları arasında Radyo Metronom Müşterilerinin yoğun talepleri ile Promosyon ürün Pazarında yerimizi aldık. Promosyon Kalem, Ajanda, Promosyon Şapka ve diğer tüm ürünlerde piyasanın en kaliteli ürünlerinden oluşan bir Promosyon Ürün Kataloğu Hazırladık. 2017 sonu itibariyle, Adana, Şanlıurfa, Diyarbakır, Hatay, Mersin, Antalya, Kastamonu başta olmak üzere Türkiye'de bir çok noktaya ürün gönderimi yapmaktayız. Anasayfada yer alan Ürünlerimiz Menüsünden Ürünlerimizi ve fiyatlarımızı inceleyebilirsiniz.

 

Seslendirme / Prodüksiyon: Radyo Reklamları, Mağaza içi Seslendirme, Reklam Montajı ve Prodüksiyon adına gerekli tüm işlemleri Metronom Reklam Evi olarak Profesyonel ekip ve ekipmanlarımız ile gerçekleştiriyoruz.


Ekibimiz